Stick Life 8

Witaj w świecie Stick Life! Zapraszamy cię do wspólnej zabawy wraz z innymi graczami: Baw się, zwyciężaj, bierz udział w przygodach, rozwijaj swe umiejętności, oraz wiele innych! Nie czekaj, zarejestruj się już Dziś!

Ogłoszenie

UWAGA! Niektórzy zauważają istne braki na nowym SL otóż jest to spowodowane przedwczesnnym otwarciem... Wszystkie pozostałości zostaną uzupełnione. Pawlos&DM

#46 2008-12-28 13:36:47

Asgaroth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sugestie

Myślę,że echowi chodziło o to, żeby zrobić ograniczoną możliwą ilość posiadanych przedmiotów przy sobie.
Jeszcze lepiej, jeśliby można gdzieś schować przedmioty, aby nikt ich nie ukradł np. w evencie.Można by też zrobić plecaki, i inne dodatkowe kieszenie itp.


5100 szł
0 exp

Offline

 

#47 2008-12-28 14:02:10

Joystick

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 128
Punktów :   

Re: Sugestie

co do filmu, to nagroda dla reżysera dobra. Jeżeli znajdzie się, np. 15 użytkowników, to jak myślisz, ile czasu i ile roboty trzeba w to włożyć? a użytwkonicy powinni dostawać IMO 200 tylko bo przecież robią tylko kawałke animki. Wszystko jest bardzo dobrze, gdyby user dostawał 2 tys to by było ZDECYDOWANIe za dużo...


895szł 200 w banku
11 EXP

Offline

 

#48 2008-12-28 19:58:08

Eqzeqtor

VIP

1639964
Call me!
Skąd: Dobczyce
Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 26
Punktów :   

Re: Sugestie

Joystick napisał:

uwaga, uwaga, mam bardzo prototypowy pomysł. Moglibyśmy zrobić zawód reżyser który krecił by filmy. Wyglądałoby to mniej więcej tak: Reżyser tworzy temat o pomyśle na film. Bierze zgłoszenia użytkowników (nie muszą to być aktorzy) którzy będą aktorami. Następnie zaczyna robić film (kawałek, w tym przypadklu: początek) i podaję (czyt. przekazuję) animkę następnej osobie i tak do końca. Gdy film jest gotowy można go dodać w kinie (przy okzaji stworzylibyśmy kino) a reżyser otrzymał by dużą sumę pieniędzy, powiedzmy 3000 - 4000 szł a aktorzy np. 100 - 200szł. Wiem, że ten pomysł jest wyjątkowo trudny do zrealizowania ale tak jak mówiłem, pomysł jest prototypowy

Ja żem napisał:

I stickernet albo stickowizję, gdzie można było by je reklamować... Można by też było stworzyć jakieś filmy, które by w niej szły. xP

A mnie to nikt nie poparł... Miałem pisać, że można było by zrobić zawód "reżyser", ale skoro mówiliście, że do d***y, to stwierdziłem, że nie ma co dopisywać...

Zróbcie sobie, o ile DM pozwoli. I proponuję do robienia filmów tych lepszych animatorów z SL, żeby to jako-tako wyglądało.


19.980 Szł
Exp - 7

Kto potrzebuje sig sticka własnego do karty postaci, niech pisze na PW do mnie.

Offline

 
By DarkMaster&Pawlos 16.12.2008

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiziomserwer.pun.pl www.admlazarski.pun.pl www.totaldramaforum.pun.pl www.naruto-country.pun.pl www.shinobigames.pun.pl